Je vám líto vyhodit starý nábytek?

Máte doma starý nábytek, který už od pohledu působí, že má svá nejlepší léta za sebou? Kdekdo by bez rozmýšlení takový kus nábytku vzal, jednoduše ho vyhodil a nahradil novým. Co když ale máte ke staré skříni, komodě nebo posteli určitý vztah a nábytku se jednoduše vzdát nechcete? Starý nábytek není hned nutné vyhodit, můžete ho renovovat!

Starý nábytek už nevypadá pěkně?

Možná i vy máte doma starší komodu, skříň, postel nebo třeba lavici v kuchyni. Na první pohled je patrné, že starý nábytek už něco pamatuje a doby své nejlepší slávy má dávno za sebou. I když dřevěný nábytek nevypadá pěkně na pohled, není hned důvod jej vyhodit. Zvláště za předpokladu, že se k němu třeba pojí nějaké vaše vzpomínky nebo životní milníky a vy se ho vzdát nechcete.

Malíři Ostrava

Renovace prodlouží životnost

Pokud víte, že nábytek vyhodit nechcete, nabízí se ideální řešení: renovace nábytku. Tahle stále oblíbenější služba dokáže i staršímu nábytku dodat úplně nový kabátek, díky kterému nejenže bude působit reprezentativně, ale zároveň se prodlouží i jeho životnost a doma vám tak bude moci dělat parádu o to déle.

Co vše lze renovovat?

Renovovat lze v podstatě každý dřevěný nábytek. Do mnohdy nesnadného úkolu se přitom nemusíte pouštět, jak se říká, na vlastní triko, ale oslovit specializovanou firmu. Ta vám dokáže zajistit renovaci:

  • křesel
  • postelí
  • truhel
  • komod
  • skříní
  • zahradního nábytku
  • stolů

Do renovace nábytku patří například také čalounění židlí, křesel nebo sedacích souprav. Firma může zajistit i broušení, tmelení a lakování nábytku či opalování barev.

Proč starý nábytek renovovat?

Nejen citový vztah může být důvodem, proč nábytek hned nevyhodit, ale dát mu ještě šanci a pustit se do jeho renovace – ať už sami, nebo s pomocí firmy, která se na to specializuje. Dalším důvodem, proč renovovat, může být snaha ušetřit. Renovace totiž vyjde v mnoha případech levněji, nežli pořízení nového nábytku.

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!