Jak vymalovat předsíň bez okna?

Nevíte si rady, jak vymalovat předsíň, ve které není okno? Takové předsíně pak působí temně, v lidech vyvolávají pocit stísněnosti a málokdo je s takovou předsíní spokojen. Proto vám poradíme, jak vymalovat předsíň bez okna, aby vypadala k světu.

Barevné hrátky

Přemýšlíte-li nad výběrem vhodných barev, doporučujeme pro výmalbu předsíně nemající okno světlejší odstíny. Nemusí to být nutně jen bílá, i když je pravda, že jde v poslední době stále do popředí, je nadčasová a univerzální. Vyhrát si můžete s kterýmkoli světlým odstínem, ať už to bude zelená, žlutá nebo třeba modrá. Chybu neuděláte ani kterýmkoli krémovým odstínem.

Malíři Ostrava

Takhle určitě ne

I když možná více tíhnete k sytějším odstínům a libí se vám tmavší barvy, řešíte-li výmalbu předsíně bez okna, těchto barviček se vzdejte. Předsíň, kde není okno, může sama o sobě působit potemněle a negativně. Pokud byste ji ještě vymalovali tmavší barvou, jen byste onen stísněný pocit umocnili.

Zrcadlo, zrcadlo

Královna se ve známé pohádce zrcadla ptá, kdo je nejkrásnější, vy se ho na nic ptát nemusíte. Jeho úkolem ve vaší předsíni totiž nebude zodpovídat dotazy, ale dodat místu nejen trochu světla, ale i pár centimetrů k dobru. Zrcadla jsou hned po výmalbě druhý nejlepší nápad, jak si vyhrát s místností, kde chybí okno a tím pádem zde chybí i dostatek denního světla.

Umělé osvětlení

Při zařizování předsíně bez okna nehraje roli jen správná volba barev a následná výmalba. Opomenout zde nesmíte ani na osvětlení. Stropní osvětlení dodá dostatek světla i tam, kam denní světlo nedosáhne. Navíc světlo není jen praktický prvek, plní zde i roli estetickou.

 

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!