Dekorativní techniky, které oživí vaše bydlení

Každý z nás to chce mít doma pěkné, vkusné a útulné. Zkrátka zařízené podle sebe a podle toho, co se nám líbí. Často se snažíme odlišit, vydat se trochu jinou cestou nežli většina lidí. Toužíme po originalitě a chceme, aby se naše bydlení stalo tou nejlepší vizitkou.

Pokud i vy hledáte něco navíc a nespokojíte se s málem, vsaďte na speciální dekorativní techniky. S jejich pomocí dodáte vašemu bydlení neodolatelný punc originality!

Dekorativní techniky dělají interiér originálním

Nelíbí se vám stroze vymalované stěny? V tom případě byste měli mít přehled o tom, jaké dekorativní techniky existují a co výjimečného můžete mít doma i vy. Znáte například antické florentské zeminy nebo benátský štuk? Pokud ne, pak nemáte ani tušení, jak vašemu bydlení přidat na originalitě, kterou budou obdivovat všichni vaši hosté. Tohle totiž nemá doma každý!

Malíři Ostrava

Benátský štuk

Jedna z nejoblíbenějších dekorativních technik vůbec. Vzhled benátského štuku je bezesporu originální a neodolatelný. Provede-li se správně, k čemuž je vždy lepší povolat odborníka, pak má dokonalý vzhled. I u vás může s jeho pomocí vzniknout perfektní imitace leštěného mramoru.

Výhody:

  • praktický
  • nadčasový
  • prodyšný
  • voděodolný

Antické florentské zeminy

Pokud vás to táhne k antice a máte k tomuto stylu blízko, může se odrazit i na vašem bydlení. Dokonalá krása antické florentské zeminy zaručeně oživí i váš domov. Tuto techniku lze použít na různé druhy podkladů, ať už jde o dřevo, omítku nebo třeba beton.

Výhody:

  • univerzální
  • možnost probarvení mnoha odstíny
  • originální design

Travertino romano domů i ven

Tahle speciální technika je aplikovatelná nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Stěnám dodává klasický styl traventinového kamene, je velmi moderní a působí honosným dojmem. Má vynikající ochranné vlastnosti, zabraňuje totiž rozvoji mikroorganismů.

Výhody:

  • pevně přilne k podkladu
  • ochranné vlastnosti
Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!