Vyklízení pozůstalosti patří do řad kvalitních a profesionálních služeb

Na trhu je dnes velké množství nejrůznějších firem, které nabízejí své profesionální služby. Mezi ně se řadí také úklidové firmy nebo vyklízecí firmy. Klasická úklidová firma má na starosti veškerý úklid bytu nebo objektu, od podlahy až po mytí oken. Vyklízecí firmy se zabývají vyklízením bytu nebo průmyslových areálů či kanceláří a to od sklepa až na půdu.

Vyklízení pozůstalosti

Tato činnost je stejná, jako každá jiná i když je v něčem přece jen odlišná. Odejde – li nám někdo velmi blízký, máme k jeho věcem, domu určitou citovou vazbu. Musíme se postarat o celou záležitost spojenou s rozloučením, ale také s pozůstalostí. Protože to není jednoduchá věc a vlastně jde o psychicky náročnou záležitost, je velice vhodné obrátit se na vyklízecí firmu. Mají odborné a praktické zkušenosti, které jsou ještě podtrženy několikaletými zkušenostmi a tak je lze dobře využít v praxi. Tuto nesnadnou práci nám tak pomohou ulehčit a veškeré práce realizují s patřičnou pietou.

Vyklízecí práce Praha

 

Cena nás zajímá ze všeho nejvíc

Samozřejmě, že i za tyto služby musíme náležitě zaplatit. Cenu nám sdělí pracovníci firmy a většinou se počítá z m2 bytu nebo vyklízeného objektu. Přesnou cenu ale získáme po pořízení fotodokumentace nebo po osobní návštěvě pracovníků odpovídající firmy. K tomu bychom měli také započítat i doplňkové služby, které nám mohou veškerý odpad vyklízeného objektu usnadnit. Jedná se například o vynesení odpadu z patrového domu, menší bourací práce spojené s vytrháním podlahové krytiny aj.

Vyklízení bytů Praha

Vyklízení bytů Praha

Samotná realizace vyklízení

Vyklízení pozůstalosti většinou probíhá klasickým způsobem. Po objednání odpovídající firmy a zvolení termínu následuje přistavení kontejneru v případě, že odpad bude většího množství. Pracovníci vyklízejí vše od nábytku, přes elektrospotřebiče a veškeré vybavení. To vše na řádnou skládku. Firmy mají také k dispozici specializované vozy, bez kterých bychom si vyklízení bytů a objektů jen těžko dovedli představit. Vše je pak odvezeno a ekologicky zlikvidováno.

Je třeba také upozornit na to, že před samotnou realizací bychom si měli dobře rozmyslet, zda – li si nebudeme chtít nějaké věci ponechat.

Desinfekce bytu

Mnohé firmy nabízejí také jako doplňkovou službu, kterou je desinfekce. Může se tát, že budeme chtít vyčistit prostor od zbytkového biologického odpadu,  proto je zde právě nutná desinfekce. Pokud je v místnosti i nevábný zápach, může požádat firmu i o pročištění vzduchu.  Celý prostor, byt nebo jiná vyklizená místnost může tak být dále používána k bydlení či jiným způsobům.

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!