Vyklízení bytů

Zemřel vám blízký člověk a nevíte, co si počít s věcmi, které po něm zůstaly? Nebo zkrátka jen vyklízíte byt po předchozích nájemnících? Poskytujeme profesionální služby, nejen co se týče vyklízení bytů a domů po zemřelém, ale také likvidace nepořádku, odvoz jednotlivých kusů nábytku či elektroniky, a rovněž se na nás můžete obrátit, potřebujete-li novou výmalbu vyklizených prostor.

Podáme vám pomocnou ruku

Je nám jasné, že se vyklízením pozůstalosti, případně její následnou likvidací vůbec nechcete zabývat, pravděpodobně vám to není příjemné a přináší vám to jen smutek. Jsme tu však od toho, abychom vám v nelehké životní situaci podali pomocnou roku a s vyklízením a likvidací starého nábytku a dalších činností vám efektivně pomohli.

V rámci poskytovaných služeb nabízíme:

  • vyklízení pozůstalosti
  • vyklízení bytů po zemřelém
  • vyklízení po nájemnících
  • vyklízení sklepů, půdy nebo zahrady
  • vyklízení těžkých břemen či strojního zařízení
  • odvoz staré pračky, lednice, myčky nebo sušičky
  • vyklizení postele, palandy, skříně, stoly nebo čehokoliv jiného
  • odvoz již nepotřebných spotřebičů

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu či objednávkového formuláře. Vyklidíme klidně celý dům, firmu nebo byt.

Kromě vyklízení či likvidace již nepotřebného nábytku a spotřebičů, taktéž nabízíme zcela novou výmalbu pokojů nebo celých obytných prostorů.

Proces vyklízení a likvidace odpadu obvykle probíhá v několika fázích:

1. Nejprve nás kontaktujte a domluvte si s námi rozsah prací souvisejících s vyklízením bytu, domu nebo jiných prostorů. Zároveň nás informujte o tom, co všechno budete chtít vyklidit, zlikvidovat a zdali zároveň budete chtít i vymalovat. Potřebujete-li zlikvidovat elektroodpad nebo jiný nebezpečný materiál, musíte nás o tom zpravit předem, abychom se na to mohli s předstihem připravit.

2. Následně vás poprosíme o fotodokumentaci pozůstalosti, případně, jde-li o větší prostory, kde je nutné provést vyklízení a likvidaci nábytku a spotřebičů, si sjednáte schůzku s naším technikem, který vás v nejbližším možném termínu navštíví a prostory si sám obhlédne.

3. Po prohlídce vám učiníme cenovou nabídku a zároveň stanovíme vhodný postup prací, případně počet pracovníků, kteří se na likvidaci budou podílet. Rovněž si při prohlídce určíme, zdali bude nutné při práci použít dezinfekci, ochranné pomůcky či ochranné oděvy.

4. Rozhodnete-li se s námi spolupracovat, dohodneme se na termínu likvidace pozůstalosti. Počítejte prosím s tím, že vyklízení bytů či domů mnohdy trvá tři a více dní.

5. Ve stanové datum naši odborníci dorazí a začnou s vyklízením bytu či domu. Vyklidíme staré oblečení, nábytek, elektrospotřebiče, suť, provedeme demontáže a na přání zákazníka rovněž odstraníme koberce.

6. Nakonec veškerý odpad, který naskládáme do specializované dodávky či do kontejneru, odvezeme na smluvní skládky, kde bude zlikvidován přesně podle zákonem stanovených norem.

7. Jakmile budeme se všemi pracemi hotovi, předáme vám vyklizený byt či dům ke kontrole. Nebudete-li s čímkoliv spokojeni, ihned vše napravíme k vaší maximální spokojenosti.

Jsme firma s dlouholetou tradicí a tisíci spokojenými zákazníky. Ať už potřebujete pomoci s vyklízením bytu, likvidací pozůstalosti, případně s odvozem bílé elektroniky nebo nábytku, neváhejte se na nás obrátit. Jsme spolehliví, rychlí a všechny naše služby poskytujeme za rozumné ceny.

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!