V ostravském domě s pečovatelskou službou je nyní útulněji

Předchozí měsíc proběhla výmalba domu s pečovatelskou službou v Ostravě. Malíř měl v rukávu několik zajímavých nápadů a po úvodním představení se s námi domluvil, že použije světle zelený odstín ve společných prostorách domu, aby pomohl vytvořit útulné prostředí pro všechny návštěvníky i lidi, kteří zde žijí trvale. Již při prvním setkání bylo zřejmé, že mluvíme s profesionálem. V ložnicích pak byla zvolena béžová, která nepůsobí na pohled nijak rušivě a navodí pro obyvatele pocit sepjetí s přírodou. Uklidňující role barev je totiž naprosto zásadní. Kromě pečlivého výběru barev byl kladen i důraz na použití ekologických materiálů, které zaručovaly čisté a zdravé vnitřní prostředí.

Stáří života

Výsledek je skutečně zajímavý, jde o příjemné a svěží prostředí, díky němuž dostal pečovatelský dům úplně novou tvář. Naše klienty tato výmalba hodně potěšila a radost měli i jejich rodinní příslušníci. Díky tomu, že malíře napadlo odlišit jednotlivá patra podle barev, vítá nájemníky po vystoupení z výtahu „jejich“ odstín, na který si brzy zvykli. Máme radost, že chodby našeho pečovatelského domu hrají všemi barvami, prostředí je veselejší a odráží se to i v duševní kondici klientů. Přestože šlo o rozsáhlý projekt, malířská firma se snažila, aby její práce nijak nezasáhla do chodu domu.

Profesionální tým si tak zajistil další dobrou referenci. Malíři Ostrava nabízejí malířské a natěračské práce, mají zkušenosti z mnoha interiérů, zvládnou na výbornou kanceláře i dětské pokoje. Věnují se také tapetování a cizí jim nejsou ani lakýrnické práce. Prostory pečovatelského domu díky práci malířů získaly svěží a moderní vzhled, barvy byly dokonale sladěny a lze jen vřele doporučit spolupráci dalším zájemcům.

 

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!