Účetnictví Brno, spolehlivý partner

Naše účetní společnost sídlící v Brně působí na trhu již 12  let. Naše specializace je vedení účetnictví dodavatelským způsobem. Našich sužeb využívají osoby fyzické i právnické všech rozsahů aktivit.

Krédem naší společnosti je nabídka komplexního portfolia služeb podle specifických potřeb klienta. Ať už se rozhodnete pro externí účetnictví, online variantu nebo jen konzultace v oboru, vždycky vám naši zkušení pracovníci poskytnou ty nejlepší služby na trhu.

Zpracováváme podklady převážně pro klienty z Brna a okolí, díky online vedení účetnictví máme ale klienty po celé České republice.

Zkušenosti nesou kvalitu

Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti zpracování účetnictví mnoha druhů, úrovní a rozsahů známe veškerá úskalí i potíže, kterým naši zákazníci mohou čelit. Praxe v oboru umožňuje účetní Brno zabezpečit fungování malých i velkých společností. Pomůžeme vám zvolit nejlepší systémy spolu s nastavením procesů až po zabezpečení bezchybného a včasného reportingu pro váš management či finanční úřad.

Pro malé i velké, jednotlivce i skupiny

Jsme odhodláni pomáhat malými i velkým klientům při komplexním vedení účetnictví. Díky tomu, že pracujeme flexibilně, samostatně a online, nabízíme svým partnerům dostatek prostoru pro vývoj jejich byznysu. Našimi hodnotami jsou výjimečnost, flexibilita, důvěra, odhodlání a loajalita. S námi máte naprostou jistotu, že vaše účetnictví bude svěřeno do správných rukou. Dosáhněte svých podnikatelských cílů snadno a rychle a ušetřete si námi spoustu času i finančních prostředků.

Daně z příjmu právnických a fyzických osob

Daňové přiznání se vztahuje na daně z příjmu, majetkové a nepřímé. Dále se rozlišuje to, zda jde o osobu fyzickou nebo právnickou. Obecně jsou daně nejvýznamnějším zdrojem financí pro stát. U fyzických osob se daňové přiznání vztahuje na odměny, příjmy umělců, sportovců, advokátů, platů, či soukromých lékařů. Daň lze odečíst pomocí množství nezdanitelných částí, odečitatelných položek, slev, úlev a dalších prvků. Přiznání k dani u právnických osob se nevztahuje jen na společnosti, týká se taky spolků a nejrůznějších nadací a dalších subjektů. U nich se zdaňují příjmy jak z podnikání v ČR, tak i příjmy plynoucí ze zahraničí.

Zpracování daňového přiznání pro právnické osoby

Přiznání k dani z příjmu právnických osob je zhotoveno s kompletní zárukou za stav účetnictví i daňového přiznání. Současně s ním zpracujeme také účetní závěrky s přílohami, vyhotovíme vám kalendář záloh k dani z příjmu a zpracujeme podklady pro zveřejnění účetní závěrky.

Zpracování přiznání fyzických osob

Přiznání k dani z příjmu fyzických osob provádíme s plnou zárukou za zhotovený materiál daňového přiznání. Současně s ním zpracujeme také přehledy pro správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovnu. Další součástí je i vypracování splátkového kalendáře záloh k dani z příjmu a záloh na pojistné a sociální zabezpečení i zdravotní pojištění.

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!