Spolehlivý pronájem vozidel nabízí také autopůjčovna Brno

Přemýšlel někdo o tom, jak by vypadal svět bez aut? Obešli by se lidé bez tohoto dopravního prostředku? V dnešním hodně moderní, ale také hodně uspěchané době je doprava a to nejen ta automobilová, jedna z největších infrastruktur vůbec. Jde o propojení strukturálních prvků, které celou infrastrukturu drží pohromadě. Ta automobilová je tak pevným článkem celé dopravní infrastruktury a jen těžko se bez ní obejde jakýkoliv průmysl, obchod nebo turismus. Pokud ovšem šlověk nemá auto k dispozici a přesto by rád podnikal, nebo si zajel na dovolenou, může využít nabídku autopůjčoven. Také autopůjčovna Brno nabízí spolehlivé a prověřené vozy, které splňují všechny požadavky na bezpečnou a kvalitní jízdu.

 

Autopůjčovna Brno

Jaké jsou možnosti a co nabízejí autopůjčovny

Pro jedince, kteří potřebují auto na určitou dobu, a kteří nemají vlastní vozidlo a navíc neplánují jeho zakoupení, může být nabídka, kterou nabízí třeba autopůjčovna Brno, dobrou alternativou. Zde si člověk může vybrat vůz ekonomické třídy nebo SUV  či kabriolet pro zážitek z jízdy. Ovšem vozový park každé autopůjčovny nabízí i vozy pro bussiness nebo na dovolenou. Vždy záleží na finančních možnostech zákazníka, na jeho preferencích a na nabídce autopůjčovny.

Jaké výhody plynou z pronájmu vozidel

Samozřejmě, že každého investora nejvíce zajímá cena za pronájem, ale také výhody. Nízká cena, atraktivní, moderní vozidla a pohodlí tohoto řešení znamenají, že v některých západních zemích Evropy je až 80% služebních vozidel v dlouhodobém pronájmu. Za další a podstatnou výhodu pronájmu vozidel lze považovat časovou nezávislost, což v praxi znamená, že zákazník má vůz k dispozici po celou dobu pronájmu a není tak vázán na čas ani na ostatní. Je třeba také zmínit i fakt, že se zákazník nemusí starat o povinné ručení nebo jiné pojištění vozu, o pravidelný servis spojený s výměnou pneumatik a podobně. V případě poruchy nebo nehody nabízí půjčovna, třeba i autopůjčovna Brno, obvykle náhradní auto a plnou technickou podporu, záleží na nabídce konkrétní půjčovny a na informacích uvedených v podepsané smlouvě.

Před podpisem smlouvy je důležité…..

Každá autopůjčovna stejně tak i autopůjčovna Brno, má svá pravidla, která se doporučuje dodržovat. Je tak se člověk vyhne případným nepříjemnostem. Takže vyzvednout vozidlo si zákazník musí určitě osobně. Je třeba zaprotokolovat vše, co je viditelné a i zdánlivě malá prasklinka dokáže nadělat pořádné nepříjemnosti.  Stav vozidel vrácených do půjčovny je pečlivě zkontrolován a porovnán s informacemi uvedenými v protokolu, zapsanými při podpisu smlouvy. Jakákoli odchylka na úkor půjčovny bude muset být zaplacena, jde zejména o škrábance, promáčknutí a jiné vady vzniklé v důsledku neopatrného používání automobilu.

Co je to dlouhodobý pronájem auta

Dlouhodobý pronájem automobilu pro společnost nebo pro jednotlivce není ničím jiným než formou operativního leasingu bez zakoupení automobilu na konci smlouvy. Jedná se o pohodlnou formu financování firemních a soukromých automobilů. Leasing je rozšířen o servisní, administrativní a účetní služby. Půjčovna, stejně jako autopůjčovna Brno, je proto povinna poskytovat komplexní služby v oblasti oprav, pravidelných prohlídek, pojištění občanskoprávní odpovědnosti atd. Jedinou povinností nájemce zůstává pravidelné splácení dohodnutých měsíčních splátek a doplňování pohonných hmot.

 

 

 

 

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!