Travertino romano

Speciální dekorativní omítka Travertino romano je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. Tato omítka dává stěnám klasický styl travertinového kamene, čímž splňuje požadavky klasického designu a poskytuje také modernější dekorace, je ukazatelem vysokého stavu a prestiže. Staří Římané ji použili při stavbě Kolosea.

Výhodou omítky Travertino romano je nejen estetická krása, ale má také vynikající ochranné vlastnosti, zabraňuje rozvoji mikroorganismů a zároveň nepoškozuje člověka ani přírodu. Materiál během aplikace i po sušení nevypouští škodlivé látky, má téměř nepostřehnutelný zápach a v konečné verzi je odolný vůči tvorbě plísní.

Realizace Traventino romano

Díky svému bohatému složení se Travertino romano velmi snadno nanáší a okamžitě vyhladí i hluboké trhliny a reliéfy. Náš pracovník díky speciálním metodám vytvoří dokonalý vzhled přírodního travertinu.

Samozřejmě i při této realizaci speciálních technik je nutné, aby stěny byly připraveny pro takovou změnu. Odstranit je potřeba praskliny, trhliny a důležitá je také penetrace. Pomocí hladítka pracovník vytváří nepravidelnou strukturu, které vytváří také nepravidelné žilkování. Zasychající povrch vyhladíme pomocí nerezového hladítka a tím dosáhneme zmenšení prohlubní. Tím je vytvořena struktura omítky Travertino romano. Pro voděodolnost aplikujeme ochranný nátěr.

Dekorativní omítka Travertino romano pro výzdobu exteriéru a interiéru je založená na písku, drceném vybraném mramoru a stárnutém hašeném vápnu. Homogenní a měkká směs, která se snadno nanáší a umožňuje použití speciální techniky k reprodukci účinku přírodního kamene s důrazem na jeho nejjemnější vzory. Jednou z nejdůležitějších vlastností produktu je schopnost pevně přilnout k základně a vytvořit jeden celek. Travertino romano zabraňuje tvorbě plísní a bakterií.

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!