Benátský štuk

Pro originalitu místnosti a jedinečný interiér nebo pro změnu vzhledu místnosti, je doporučován benátský štuk. Během renesance v Benátkách byla místo mramorových desek použita benátská omítka, která ani v dnešní době neztratila svůj význam. Benátský štuk je jednou z nejoblíbenějších a nejčastěji používaných šlechtěných omítek. Má dokonalý a neodolatelný vzhled, kdy jeho precizním zpracováním vznikne perfektní vzhled leštěného mramoru.

Naši pracovníci mají odborné a praktické zkušenosti a nejčastěji aplikují benátský štuk v koupelnách a kuchyních rodinných domů, v hotelích, divadlech, luxusních restauracích i vysokých úřadech. Vyznačuje se lehkostí a snadnou aplikací.

Výhody

  • je velmi praktický
  • má hladký povrch se dobře udržuje
  • má nadčasový vzhled
  • možnost dobarvovat dle potřeby na místě
  • výborná prodyšnost
  • voděodolnost

Realizace

Aplikace benátského štuku vyžaduje šikovné ruce odborníků a pro jeho realizaci je nejdůležitější příprav stěn. Na ní totiž závisí konečný výsledek naší práce a vyžaduje zručnost, mnohaletou praxi.

Příprava stěn pro benátské omítky zahrnuje důkladné očištění stěn od prachu, nečistot a starého nátěru. Pokud se vyskytnou trhliny, nebo jiné nedostatky, musí být odstraněny pískovou cementovou maltou. Poté se stěna odmastí a impregnuje penetrací, aby se zvýšila přilnavost povlaku a zabránilo se vzniku plísní.

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!