Antické zeminy florentské

Milujete antiku a chcete mít k tomu přizpůsobený i interiér? Moderní a klasické interiéry právě v antickém stylu nabízejí antické zeminy florentské. Nabízíme dokonalou krásu tohoto ekologického, omyvatelného a prodyšného stylu. Většinou se antické zeminy florentské používají na památkové a historické objekty. Navíc mají nezaměnitelný styl.

Tuto dekorativní techniku lze navíc využít pro různé druhy podkladů, jako jsou například sádrokartony, omítky, beton, kov nebo dřevo.

Tento původně bílý materiál se dá dobře probarvit přírodními barvivy a lze také zvolit intenzitu barvy. Vznikne tak mnohdy velmi originální odstín.

Dejte prostor fantazii….

Jaká je realizace antické zeminy florentské

Naši pracovníci mají mnohaleté zkušenosti a tak nabízejí své služby v této oblasti. Realizace antické zeminy florentské je nanášena pomocí plochého štětce, krátkými, mírně zaoblenými tvary, vedenými do ztracena. Tvoří se pomyslná písmena V, která jsou nanesena jedno přes druhé. Pomocí plastového hladítka se povrch musí po zaschnutí uhladit. Tato technika umožňuje vytvářet půvab a mimořádnou krásu, která je známá z renesančních paláců.

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!