Pusťte se do malování bytu jen s profesionálními malíři pokojů

Máte chuť ve svém bytě něco změnit a přemýšlíte, jak na to? Co třeba začít krásnou výmalbou jednotlivých pokojů? Investice do profesionální výmalby vnese do vašeho bytu úplně nový rozměr.

Když toužíte po změně

Rádi ve svém okolí něco zvelebujete, upravujete a právě přišel čas na to, že je třeba udělat něco velkého, čeho si všimne každý na první pohled? Pokud stále upravujete svůj byt a není pořád podle vašich představ, vezměte to z gruntu. Nejlepší bude, když své stěny opatříte novým nátěrem, dopřejete jim moderní obklady, stylové tapety, ozdobné lišty a sokly. Jako mávnutím proutku bude váš byt vypadat krásně čistý, upravený a veškeré detaily budou dotažené k dokonalosti.

Malířský servis

Malovat nebo tapetovat

Milujete zajímavou strukturu zdí, libujete si v luxusních ornamentech, či dáváte přednost strohému a studenému stylu? Pak vás čeká složitá otázka, jestli své zdi opatřit například luxusními stěrkami, ušlechtilými štuky, malbou či tapetou.

Všechny výše uvedené varianty mají své pro a proti. Například malování oproti tapetování je jednodušší v tom, že není zde složitý proces návaznosti spojů vzorovaných tapet a barva ve srovnání s tapetami nežloutne, snadno se čistí a neztrácí svůj lesk. Jenže tapety vytvářejí dokonalé vzory, nabízejí opravdu širokou škálu nejen abstraktních vzorů, ale i motivů.

Naši malíři pokojů s vámi projdou vaše požadavky a představy a poradí, zda bude vhodné malování, aplikace nejrůznějších stěrek nebo tapetování. Nabízí se zde také možnost obojího, takže pokud bude zákazník nerozhodný, může dojít ke kombinaci těchto prací a výsledkem bude vždy jistě dokonalý interiér.

Proč se obrátit právě na malíře pokojů?

Aplikace jednotlivých stěrek, štuků a dalších materiálů vyžaduje kromě praxe a zručnosti také potřebné nářadí. Profesionální malíři pokojů mají zkušenosti s výmalbou i nanášením jednotlivých materiálů, ale také disponují potřebným náčiním. Ve výsledku ušetříte mnoho výdajů a ještě bude výsledný efekt mnohem hezčí, než když budete pracovat svépomocí. Profesionální malíři dobře vědí, jak takovou práci dělat dobře, kvalitně a s dokonalým výsledkem. Tak proč neoslovit právě malířskou firmu?

Jaké barvy lze použít do interiéru

Při výběru vhodných barev se většina laiků orientuje podle ceny. Ale levná barva se ve výsledku může velmi podražit. Dále je nutné brát v potaz indikátor krycí síly. V případě, že nebude dostatečně sytá, nepokryje stěnu tím správným odstínem a člověk pak může být velmi zklamán.

Naši zkušení malíři pokojů používají osvědčené barvy, které se vyznačují různými vlastnostmi a složením. Některé barvy se dají dobře otřít, aniž by se ztratila barva nebo se vytvořily šmouhy, jiné dobře dýchají. Téměř všechny barvy se chovají dobře ve vytápěných místnostech. Ne všechny barvy však mohou odolat extrémním teplotám a vysoké vlhkosti.

Jak na výmalbu stropů

Pro malování stěn v interiéru, stejně jako pro malování stropů se nejčastěji používají emulzní barvy ředěné vodou. Naši profi malíři pokojů je velmi často používají zejména proto, že se snadno nanášejí, dobře se roztírají po povrchu, jsou odolné vůči různým vlivům a dokonale čisté. Většina z nich jsou matné barvy.

Vlastnosti emulzních barev závisí na jejich typu a kvalitě pryskyřic a pigmentů použitých k jejich výrobě. Tyto faktory ovlivňují také cenu výrobku. Mezi širokým sortimentem si lze vybrat jak jednovrstvé barvy, tak barvy, které by měly být natřeny ve dvou nebo třech vrstvách, získá se tím hladký a krásný povrch.

 

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!