Znáte výhody plovoucí podlahy?

Uvažujete-li nad novou podlahou a mezi kandidáty je i plovoucí podlaha, pak určitě chcete znát výhody plovoucí podlahy, kterých rozhodně není málo. Plovoucí podlaha patří mezi nejoblíbenější a rozhodně se není čemu divit. Poznejte její výhody!

Proč právě plovoucí podlaha?

Plovoucí podlaha si svůj název „vysloužila“ díky způsobu, kterým se pokládá. Ukládá se totiž tzv. „plovoucím způsobem“, což jinými slovy znamená, že není pevně spojena s podkladem. Rozhodně to ale neberte tak, že vám pak bude doma podlaha plavat. Drží pevně na místě, ani se nehne.

Jaké jsou výhody plovoucí podlahy?

Pokud uvažujete nad plovoucí podlahou, které se lidově přezdívá plovoučka, určitě chcete vědět, jaké jsou její výhody. Každý druh podlahové krytiny má svá pro a proti – u plovoucí podlahy tomu samozřejmě není jinak. Pojďme si společně představit největší výhody této podlahové krytiny, které vás jistě přesvědčí, že právě tahle podlaha je k vám domů ta nejlepší volba.

Malíři Ostrava

Rychlá pokládka

Možná jednou z největších výhod je rychlost montáže i případné demontáže. Montáž plovoucí podlahy je rychlá, s tímto úkolem si hravě poradí každý zručný kutil. Kdo si přeci jen nevěří, může oslovit odborníky.

Minimum nepořádku

Když už jsme zmínili fakt, že se plovoucí podlaha opravdu snadno a rychle pokládá, je ještě nutno zmínit, že při její pokládce nevzniká příliš mnoho nepořádku. I to lze brát jako výhodu, ne?

Snadná údržba

Jestli je ještě něco dalšího, v čem plovoučka exceluje, pak je to nenáročnost na údržbu. Ačkoli dokáže věrně imitovat dřevo, rozhodně není na péči tak vybíravá. Jediné, na co musíte myslet, je používat malé množství vody. Větší množství vody by totiž mohlo způsobit, že podlaha tzv. nabobtná a tím se znehodnotí.

Podlahové vytápění

Nesmíme zapomenout na skutečnost, že je plovoucí podlaha vhodná pro podlahové vytápění. Pokud tedy nad podlahovým vytápěním uvažujete, plovoučka vám nahrává do karet.

 

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!