Šedá barva není nuda – vymalujte si s ní i vy

Minimalistické barvy, jakými jsou bílá, černá nebo právě šedá se staly doslova hitem posledních několika let. Setkat se s nimi můžeme například na oblečení od všech možných světových návrhářů, nábytku, kobercích či doplňcích, ale co je pro nás momentálně nejdůležitější, tak to jsou stěny. Pojďme se v tomto článku konkrétně zaměřit na barvení za pomocí šedé barvy.

Je ideální volbou pro ty, kteří se nemůžou rozhodnout, zda k výmalbě povolat bílou, nebo černou, šedá vznikla spojením právě těchto dvou barev. Jedná se o jednu z nejuniverzálnějších barev vůbec, univerzálnější je snad již jenom bílá, ale ta je v poslední době už poměrně okoukaná. Ničím neurazí, ale také zrovna dvakrát nenadchne.

Malíři Ostrava

 

 

Aneb kde s šedou uspějete a kde naopak příliš nezaválíte

Šedé odstíny se skvěle kombinují naprosto se vším, od pestrobarevných polštářků po dřevěný nábytek, naprosto se vším, na co si jste zrovna schopní vzpomenout. Prostoru vdechne nadčasový, designový nádech, s kterým rozhodně nešlápnete vedle. Velmi často se používá při výmalbě dětských pokojů, skvěle se totiž hodí pro chlapce i děvčata, takže pokud si například nechcete nechat prozradit pohlaví vašeho miminka, ale chcete mu již připravit útulný pokojíček se vším všudy, víte, po které barvě sáhnout.

Krásně vypadá i v obývacím pokoji, kuchyni či pracovně. Řekněme si to narovinu, nedá se najít místnost, které by tento šedivý kabátek neslušel. Jediným zádrhelem může být výběr odstínu, na trhu se jich nachází několik, od světloučkých tónu po tmavé, husté barvy. Chcete-li mít jistotu, že svému interiéru vyberete tu nejslušivější, a zároveň nejkvalitnější barvu, která se vám po roce neošoupe, ale svoji neporušenou krásu si zanechá několik let, neváhejte se na nás obrátit.

Svěřte malování do našich rukou

Ve svém týmu zaměstnáváme pouze ty nejšikovnější, nejzručnější malíře, v jejichž rukách bude vaše domácí hnízdečko nebo pracovní kancelář na tom nejlepším možném místě. K nátěrům využíváme to nejmodernější, nejkvalitnější, a hlavně čisté nářadí. Nemusíte se strachovat s následným nepořádkem po malování, vše si sami uklidíme, kromě kvality totiž klademe vysoký důraz i na pořádek. Tak na co ještě čekáte? Pojďme se společně vrhnout na výběr šedé, anebo jakékoliv jiné barvy, která vaše království vyzvedne na ještě vyšší úroveň.

 

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!