Natěrači Ostrava

Potřebujete natřít dřevěné nebo kovové konstrukce ve výrobních halách? Naší specializací jsou natěračské práce nejen v interiéru, ale také exteriéru. Při práci samozřejmě dodržujeme předepsané pracovní postupy a také bezpečnost. Pracujeme za pomocí vysokozdvižných plošin, žebříků, lešení i pomocí horolezecké techniky.

Zavolejte nám v případě, že potřebujete natřít nejen kovové konstrukce, ale také střechu nebo fasádu. Natěrači Ostrava – spolehlivá a kvalitní práce nejen pro Vaši střechu.

Co vše můžete očekávat

  • Máme profesionální pracovní tým
  • Máme také dlouholeté zkušenosti
  • Natěračské práce formou ručního nátěru
  • Zaručujeme efektivitu práce
  • jsme spolehliví a rychlí
  • Naše práce má svůj cíl

Natěračské práce zahrnují:

  • Specifikaci prováděných prací a bezplatnou kalkulaci zdarma
  • Komplexní řešení pro nabízené natěračské služby a to včetně ekologické likvidace odpadů
  • Harmonogram prováděných natěračských prací včetně cenové kalkulace

Natěračské práce

Jestliže máte zájem o námi nabízené služby, natěrači Ostrava vše pečlivě zváží, navrhnou možné řešení, které pečlivě proberou se zákazníkem. Samozřejmostí je dodržování technologického postupu. U všech nátěrů střech i fasád poskytujeme záruční i pozáruční servis a také zajistíme lešení, vysokozdvižnou plošinu i horolezecké pomůcky.

Práce ve výškách

Natěračské práce se neobejdou bez práce ve výškách. Jestliže jsou Vaše požadavky pro nátěr ve výškách, je potřeba dodržet nejen technologický postup, ale také bezpečnost práce. Proto používáme výhradně profesionální horolezeckou techniku, případně vysokozdvižné plošiny. Pracovníci jsou také náležitě proškoleni pro práci ve výškách a pro manipulaci s vysokozdvižnou plošinou.

Natěračské práce

Jestliže potřebujete opravit fasádu nebo natřít střechu, vyžaduje to jistě nejen zkušenost a zručnost odborných řemeslníků, ale je to práce ve výškách. Naši pracovníci jsou tak náležitě proškoleni pro práci ve výškách, takže Vaše střecha nebo fasáda může vypadat pět jako nová. Natěrači Ostrava díky svým odborným zkušenostem nabízejí své služby, ale také drobné opravy poškozených míst fasády.

Nátěry střech a konstrukcí

Potřebuje Vaše střecha nový nátěr? Okapy a jiné klempířské doplňky stejně jako plechová střecha vyžaduje po určité době nový nátěr. Natěrači Ostrava provádí nejen nátěry střech a jiných klempířských prvků, ale také dřevěné střechy a jiné plochy.

Naše specializace je také na nátěry konstrukcí například ve výrobních halách, skladových prostorách a to nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Tato služba je doplněna protipožárními nátěry nebo antikorozními nátěry. Nátěry ocelových konstrukcí jsou velmi důležité pro jejich dlouhou životnost a také neměnných mechanických vlastností konstrukce.

K vykonání kvalitní práce používáme nejen lešení, ale také vysokozdvižné plošiny a horolezeckou techniku.

Natěrači Ostrava – vaše spokojenost je náš cíl.

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!