Montovaná hala jako ideální plachtové zastřešení

Pevná ocelová konstrukce, která je opláštěna vysoce pevnostní plachtou, představuje dnes spolehlivé a především rychlé řešení v případě, že člověk potřebuje skladové nebo výrobní prostory. Montované haly se tak staly součástí každého výrobního závodu nebo zemědělského podniku, protože jejich výhody jsou přijatelné a to se netýká jen ceny. Realizace takových hal je možná za několik dní a to je další důvod, proč jsou tyto montované haly velmi oblíbené.

Co to montovaná hala je a jaké je její využití v praxi

Jak už bylo řečeno na začátku, montovaná hala je v podstatě pevná ocelová konstrukce, která je opláštěna pevnou plachtou, jenž je nepromokavá a světlonepropustná. Tyto haly se podle přání a požadavků zákazníka mohou také potisknout například logem firmy nebo jinou reklamou. Tato plachta je vyrobena z materiálu, který je odolný i proti větší zátěži v zimním období. Dobře tedy odolává povětrnostním podmínkám, takže zboží nebo materiál je před sluncem a deštěm ochráněn. Velikost montované haly je samozřejmě dán požadavkem zákazníka a je realizována podle projektové dokumentace.

Výhody montovaných hal

Variabilita je samozřejmě jednou z největších výhod montovaných hal, protože tyto haly mohou jsou realizovány během několika týdnů, samozřejmě v závislosti na velikosti haly a na požadavcích zákazníka. Je to spolehlivé a především rychlé řešení pro všechny, kdo potřebují nutně vyřešit situaci a nechtějí čekat na zděnou stavbu více než rok. Také demontáž montované haly je stejně jednoduchá, jako je její demontáž a to usnadňuje práci. Pokud je tedy potřeba halu postavit na jiném místě, není v tom žádný problém. Výhoda těchto hal spočívá také v poměrně nízké pořizovací ceně, což je velmi přijatelné pro každého investora. Finance tak lze využít třeba na koupi materiálu do výroby a podobně.

Využití montovaných plachtových hal

Pokud se jedná o využití těchto hal, jde prakticky o variabilní systém, který se dá hodně přizpůsobit potřebám zákazníka. Využití hal je tedy možné nejen jako skladové a výrobní prostory, ale v zemědělském průmyslu jde o kvalitní a především rychlé ustájení hospodářských zvířat, jejich krmiva nebo dokonce je lze využít jako garáže pro těžkou zemědělskou techniku. V tomhle směru tuto možnost zastřešení využívají dopravci pro garážování svých vozidel. Montované haly jsou ale také vhodné pro zastřešení jakéhokoliv sportovního areálu, včetně bazénů, kluzišť nebo jiných sportovišť, dokonce i jízdárny jsou pro tento typ zastřešení vhodným řešením. I soukromý sektor nezůstává pozadu. Tady tyto haly lze využít pro firemní oslavy, veletrhy nebo výstavy či rodinné oslavy a podobně. Jak je vidět, možností je mnoho a vždy se jedná o individuální řešení a požadavky zákazníků.

Profesionalita a rychlost realizace

Trh služeb v současné době nabízí mnoho možností, jak realizaci montované haly uskutečnit. Firmy nabízejí své profesionální služby na vysoké úrovni a realizace je možná i na klíč. To znamená, že se firma postará prakticky o vše, co je třeba od konkrétního projektu, stavebního povolení, které je potřeba pouze pro montáž haly přesahující 1000 m2 a výšku 15 m, až po její samotnou realizaci.

 

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!