Malíři Praha – spolehlivost a profesionalita v každém směru

Moderní interiry si také vyžadují moderní renovace. V takovém směru je malování stěn nejen účinným řešením, ale také levným a spolehlivým. Není třeba nutně dělat renovaci bytu nebo domu za tisíce peněz, pokud majitel takového bytu che jen interiér trochu oživit, může se obrátit na profesionální malířskou firmu, která jistě najde řešení. Malíři Praha jsou toho důkazem.

Malířství Praha

Co je potřeba udělat nejdříve

Před každým malováním stěn je nutné připravit stěny tak, aby výsledek byl co nejlepší. Znamená to, odstranit veškeré nedostatky, které za ta léta na stěnách ulpěly, praskliny a díry je třeba zacelit a také se musí oškrábat stará malba. Pokud by se tak neučinilo, hrozí, že se nová malba po několik adnech nebo dokonce hodinách jednoduše sloupne. Co radí odborníci, jako jsou malíři Praha? Každá stěna by se měla natřít vhodnou penetrací, která má za úkol lepší přilnavost barvy. Může se použít také základní nátěr, který zase zvýrazní daný odstnín barvy.

Nejen malíři Praha mají co nabídnout

Profesionální malířské firmy nabízejí své kvalitní a odborné služby v této oblasti, mají praktické zkušenosti a také dobré nápady, jak by měl interiér vypadat. Zde se fantazii meze nekladou a tak pokud má člověk dilema, jak vymalovat ložnici nebo dětský pokoj, může se obrátit právě na specialisty ve svém oboru. Malíři Praha mají jistě co nabídnout. K dispozici mají vše, co potřebují ke své práci, moderní vybavení, široký výběr barevných odstínů a mnoho dalšího vybavení.

Barevná paleta

Barvy ovlivňují lidský život víc než člověk myslí. Jde o psychickou stránku, o náladovost a u dětí je to zrovna tak. Barva stěn v dětském pokoji je hlavním faktorem ovlivňujícím emoční a fyzický stav dítěte, a proto je třeba k výběru barvy přistupovat vědomě. Do dětského pokoje odborníci radí oranžovou, žlutou, světle modrou, světle zelenou, ale i bílou. Vhodým doplněním takového pokoje jsou barevné tapety, které dokonale pokoj vyzdobí a doplní. Jistě by se mělo dbát ale i na věk dítěte, protože jinak bude vymalovaný pokoj malého batolete a jinak školáka či studenta.

Například zelená barva se tak nějak podvědomě spojuje s přírodou, proto působí pozitivně,  uklidňuje nervový systém, uvolňuje oči, zlepšuje paměť. Světlé odstíny zelené jsou osvěžující, a proto je zelená řada vhodná pro výzdobu učebny. Žlutá barva zlepšuje náladu a má pozitivní vliv na inteligenci, ale stejně jako jiné jasné barvy se používá jako doplňková.

Jak třeba vymalovat chodbu v bytě

Chodba je vždy první místností, do které vstoupí nejen majitel bytu, ale i návštěva. Není nijak veliká a navíc je to místnost prakticky bez oken. Pokud je chodba malá, je nutné se vyhnout tmavým nasyceným odstínům, mohou vizuálně zmenšit prostor. Malá chodba, kterou malíři Praha vymalují třea v neutrálních světlých odstínech, zdůrazňuje pozornost k detailu, takže působí trochu prostorněji. Pro chodbu se hodí tyto odstíny barev smetanová, modrá, béžová, šedá, oranžová.

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!