Malíři pokojů udělají z obyčejného bytu luxusní interiér

Výmalba bytu či domu představuje náročný úkol, který je lepší přenechat zkušeným malířům. Jak pracují malíři pokojů Vrba?

Když chcete nový interiér

Oblíbili jste si určitý interiérový styl, který zas a znova vídáte ve svých oblíbených časopisech a přemýšlíte, zda by slušel i vašemu bytu či domu? Zavolejte si na pomoc zkušené malíře pokojů, kteří vám poradí s výběrem barev, které máte rádi. Navíc pomohou doladit i ostatní prvky, jako jsou ozdobné lišty a sokly. Také vám pomohou kombinovat další luxusní stěrky či štuky, obklady, tapety a jiné doplňky, které z vašeho obyčejného bydlení udělají luxusní interiér.

Maliřství Vrba

Jak postupovat při malování interiéru?

Malování klasického, moderního či historického interiéru rozhodně není jednoduchou činností. Nejde o to, vzít do ruky váleček a natřít zdi jinou barvou. Důležité je, dobře připravit podklad. V čem to spočívá? Nejdříve je nutné zdi zbavit prachu a mastnoty, poté odstranit veškeré skoby, hřebíky, zahladit důlky, popřípadě odstranit praskliny. Pro dobrý podklad pro barvu je nutné aplikovat penetraci a až nakonec přichází na řadu požadované malování.

Vsaďte na profesionální výmalbu

Jestliže chcete, aby interiér vypadal elegantně a profesionálně, když už investujete nemalé finanční výdaje za barvy, tapety, stěrky a štuky, pak svěřte malování do rukou našich zkušených malířů z firmy Vrba. Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi. Naši malíři pokojů si hravě poradí i s většími problémy s podklady starších omítek a výsledný efekt bude ohromující.

Náš tým profesionálních malířů má mnohaleté zkušenosti s malováním i těch nejnáročnějších interiérů. Malování pokojů provádíme v Plzni a okolí, ale také v Praze, Karlových Varech, Táboře, Rakovníku, Klatovech a Domažlicích. A protože víme, že dobře vymalovaný interiér je vaší nejlepší vizitkou, chceme působit i v dalších městech v České republice. Proto jsme navázali spolupráci s malíři z Brna. Obraťte se na nás a nechte si váš interiér vymalovat podle nejnovějších trendů, nebo z něj naopak vykouzlete luxusní prostory, jako na zámku.

Proč si vybrat naší malířskou firmu:

  • Výmalbu provedeme dle požadovaných postupů, které zajistí kvalitní výsledný efekt
  • Pracujeme vždy za rozumné ceny, proto výmalba od nás vás vyjde ve výsledku levněji, než když budete investovat do nákupu veškerých malířských potřeb.
  • Máme profesionální a příjemné malíře, kteří své zkušenosti zhodnotí i ve vašem interiéru.
  • V portfoliu máme výborné reference. S námi máte garanci spokojenosti zajištěnou.
  • Máme jen spokojené zákazníky, kteří se na nás už dlouhé roky obracejí.
  • Pracujeme dle časového plánu, který dostanete během nezávazné konzultace
  • Klient zná cenu za realizaci předem, nezaplatíte žádné skryté poplatky, ani se vás nebude týkat nežádané navýšení ceny.
  • Nabízíme kompletní malířské a natěračské práce a to nejen v interiéru, ale také v exteriéru.
  • Pracujeme dle vašich možností, není problém dohodnout práci v pozdějších hodinách či během víkendu.
  • Zajišťujeme výmalbu interiéru na klíč. Stačí nám předat klíče a o vše ostatní se postaráme za vás. Vy přijdete do krásně čistého a hezky vymalovaného domova.

Profesionální malíři pokojů nabízejí kvalitní služby

Kromě klasické výmalby interiéru se postaráme také o úklidové služby. Naši malíři pokojů pracují kvalitně, efektivně, rychle a zodpovědně. Pokud chcete vymalovat byt, dům, chatu, chalupu, komerční, nekomerční či jiné prostory, obraťte se na naši malířskou firmu s tradicí, která vám zaručí profesionální výmalbu vašich pokojů.

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!