Malíř pokojů Ostrava

Malíř pokojů Ostrava je vyhledávaný řemeslník, který dokáže ze zašedlé a staré malby udělat dokonale vymalovaný prostor. Naše firma používá především kvalitní a ekologické barvy, k dispozici máme moderní náčiní, používáme také různé malířské pomůcky, jako jsou různě veliké válečky, štětce, používáme teleskopické tyče, které jsou výborným pomocníkem pro těžko dostupná místa, malování stropů a podobně. Každý malíř, a také malíř pokojů Ostrava, nabízí své kvalitní služby v této oblasti, ale do portfolia služeb se řadí také nejrůznější dekorační malířské techniky. A ne jen tak ledajaké. Mezi ty náročnější malířské techniky patří především benátské štuky nebo povrchové úpravy interiérů v antickém stylu, s možností doplnění o dekorační stropní rozety, ozdobné štuky, sloupy atd.

Malířské práce

Malířské práce je odpovědný technologický proces, který vyžaduje šikovné ruce. Malíř pokojů Ostrava je šikovný řemeslník, který je potřebný nejen pro klasickou výmalbu interiéru. Provádění malířských prací v bytě nebo v domě vyžaduje vysokou profesionalitu a zkušenosti, znalost malířských technik a technologií, použití správných nástrojů a materiálů. V opačném případě se drahé opravy promění v omšelé zdi a po několika měsících ztratí veškerou estetickou přitažlivost. Malíř pokojů Ostrava provádí malířské práce na klíč v souladu s příslušnými hygienickými normami a pravidly.

Jaké další služby nabízí malíř pokojů Ostrava?

Lakýrnické práce se provádějí s přihlédnutím k vlastnostem každého typu barvy. Kromě tradičního nanášení barev válečkem je možné provést také služby lakováním stěn a stropů stříkací pistolí. Při této aplikaci se vytvoří rovnoměrný film barvy a dosáhne se dokonale hladkého povrchu. Stříkání je obzvláště důležité pro vlnitá a těžko přístupná místa, kde ve většině případů stopy zůstávají při aplikaci válečkem. Při natírání stěn a stropů by měla být dodržena doporučená doba schnutí vrstev a měla by být zvážena kompatibilita stavebních materiálů.

Omítací nebo štukatérské práce

Pro výzdobu stěn a stropů v bytě nebo domě se provádějí omítací práce. Provádějí se pro vyrovnávání povrchů za účelem následného lakování nebo tapetování. Nejprve je nutné provést přípravu povrchu, která zajistí spolehlivou přilnavost barvy ke zdi. Důkladné čištění a odstranění odlupování starého nátěru je velmi důležitá fáze přípravy, protože v případě, že se tato činnost přehlédne, malba se může odloupnout.

Nanesení omítky se provádí ručně nebo pomocí strojové metody, při které se čas na objekt podstatně zkrátí. Naše společnost uplatňuje moderní technologie, speciální nástroje a kvalitní materiály, zatímco omítací práce na hotových objektech hovoří o profesionalitě našich zaměstnanců.

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!