Lakýrníci Ostrava

Potřebujete na své chalupě renovovat stará okna, zárubně nebo dveře? Hledáte spolehlivého partnera pro barevnou úpravu zašlého nábytku? Naši lakýrníci Ostrava Vám pomohou nejen s renovací starých oken, ale dáme nový vzhled i starým a historicky cenným skříním, komodám a dalšímu nábytku či plochám. Zavolejte nám, v Ostravě a okolí jsme jedničky!

Lakýrnické práce

V našem portfoliu služeb najdete lakýrnické práce, které v každém případě řeší nejen estetickou a barevnou úpravu vnitřních i venkovních ploch, ale zašlý nábytek nebo jiné bytové doplňky či předměty získají nový vzhled. Naši odborníci se specializují na lakýrnické práce nejen v domácnostech, ale zaměřují se i na doplňky a nábytek v kancelářích, průmyslových prostorech i v hotelech i restauracích. Máme profesionální tým pracovníků, kteří ví, jak svou práci dělat dobře a především zodpovědně.

Zavolejte nám a zjistíte, že jsme nejlepší!

Imitace dřeva

Víte, že profesionální lakýrník dokáže imitovat suky a letokruhy či strukturu dřeva? Obyčejné dveře třeba z umakartu tak mohou vypadat dokonale, nově a kvalitně, protože lakýrnické práce od našich profesionálních lakýrníků vnese do Vašeho interiéru zcela nový nádech. Práce našich lakýrníků je kvalitní, trvanlivá a odolná.

Každá práce něčím začíná…

Každý interiér nebo nábytek či doplněk potřebuje dobrou přípravu před samotným lakováním. Je tedy velmi důležité vše před lakováním zakrytovat třeba fólií, aby nedošlo k zaprášení ostatních komponentů v místnosti, protože mikroprach se nás opravdu neptá, zda může usednout na čalouněné křeslo nebo starožitný nábytek či podlahu. Příprava začíná broušením, opalováním starého laku nebo barvy. Bez této fáze renovace nelze pokračovat. Starý nátěr by nám mohl způsobit potíže, které by vedly k nekvalitní práci.

Renovace

Potřebujete zrenovovat staré dveře a zárubně? Máte na své chalupě starý nábytek, který chcete zrenovovat?

Všechny předměty před renovací vyžadují pečlivou přípravu podkladu. Než naneseme základní barvu nebo lak, je potřeba odstranit starý lak či nátěr a to tak, že jej buď zbrousíme nebo opálíme. Pokud předmět vykazuje praskliny, trhliny či jiné nedostatky, je potřeba tyto nedostatky odstranit tmelením. Poté je potřeba vše znovu dobře přebrousit a pak je možné předmět natřít. Jen tak docílíme skvělého výsledku. Pokud to situace vyžaduje, postup je možné opakovat.

Na co se můžete spolehnout?

Co se týká lakýrnických prací, zde je třeba upozornit, že zahrnují v podstatě mnoho úkonů, než se nanese finální lak. Moderní a dokonale krásný vzhled lze dát starým povrchům jen tehdy, když:

Postup

  • předmět důkladně očistíme
  • zbavíme ho starého laku nebo nátěru
  • odstraníme případné praskliny a jiné nedostatky
  • zbrousíme přebytečný tmel a ostatní nerovnosti
  • naneseme základní a nakonec finální nátěr

Profesionální lakýrnické práce

Za rozumnou cenu Vám naši lakýrníci Ostrava zrenovují stará okna, dveře nebo starý nábytek. Pod jejich rukama vznikne ze zašlého vzhledu starých předmětů nová tvář nejen starých dveří.

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!