Finská sauna pro každého

Sauny byly a stále jsou oblíbeným rekreačním místem, které nechá všechny přítomné zapomenout na všechny trápení a stres běžného dne. Oblíbené jsou jak saunové světy, tak sauny, které jsou přidružené k bazénům. Zároveň jsou ale stále dostupnější i sauny, které si zákazník nechá postavit na míru přímo u sebe doma, tak jak je zvykem ve všech finských domech.

Proč mít vlastní saunu?

Finská sauna má mnoho výhod, které dokáží zlepšit nejen domácí pohodu a pomoci od stresu, ale také umožní upevnit zdraví a kondici. Nejdůležitějším efektem, které má na lidské tělo střídání vysokých a nízkých teplot, je otužování a s tím spojená podpora imunitního systému. Díky tomu již sezónní chřipky nikdy nebudou problém.

Dalším téměř okamžitě viditelným efektem, který má finská sauna na lidské tělo, je podpora pocení a funkce potních a mazových žláz. Díky tomu se z těla odplavují toxiny a podporuje se přirozená funkce pokožky, na které to je téměř okamžitě vidět. Kvalita vlasů se také zlepší velice rychle.

moderní finská sauna

Jaké jsou potřebné doplňky?

Ke každé sauně je samozřejmě potřeba zvolit správné doplňky, aby fungovala přesně tak, jak si klient představuje. Důležitý je správný výběr kamen a zvážit především to, zda by nebyla správnou variantou tzv. infrasauna, nebo-li sauna kombinovaná. Infra panely saunu zahřejí pouze na teplotu 45 – 60°C. Tato finská sauna je tak vhodná i pro menší děti, či starší lidi a mohou ji použít i osoby s kardiovaskulárními problémy.

Pokud zvolíte saunu s kameny či generátorem par, může tak finská sauna a pobyt v ní doznat dalšího zlepšení, které mohou přinést aromatické oleje. Aromaterapie je účinná jak v boji se zdravotními potížemi, tak i při odbourávání stresu a úzkosti.

Proč zvolit českou firmu?

Neméně důležitou volbou je také firma, která se bude výstavbě věnovat. Česká firma může přinést hned několik významných výhod. První z nich je především kvalitní práce a podpora českého talentu. Čeští truhláři tak mají šanci se dále rozvíjet a podporovat své rodiny. Díky tomu, že finská sauna neputuje až ze zahraničí se také sníží zátěž životního prostředí a posílí se místní ekonomika. A díky tomu je tak sauna nejen originál, ale přispívá k harmonii celé planety.

 

 

 

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!