Dokonale vymalovaný byt

Určitě bychom chtěli mít svůj byt krásný a hlavně útulný. Musíme se v něm cítit pohodlně a příjemně. Proto je třeba, abychom po nějaké době byt zrenovovali. Nejlevnější variantou renovace interiéru je malování. To přináší mnoho otázek, na které je třeba si odpovědět hned na začátku.

Pečlivá příprava

Příprava podkladu stěn a tmelení  na stěnách v bytě je jednou z nejtěžších etap práce. Přestože se moderní výrobci barev pokoušejí vytvořit univerzální kompozice, interiérové ​​barvy stále zůstávají poněkud rozmarné a náročné na podklad. Je třeba tomu náležitě věnovat pozornost, aby se nám pak malba na stěnách po několika dnech nesloupla. musíme tedy odstranit starou malbu a nedostatky, které se na stěnách objevily.

Volba správného odstínu

Elegantní jednoduchost dokonale zapadá do každého zvoleného stylu interiéru. je třeba mít ale na paměti, že v místnosti můžeme zvolit jen tři odstíny barev stejného odstínu. Paleta barev nabízí široké množství kombinací a tak není se čeho obávat. je třeba ale také zmínit, že barvy ovlivňují naši náladu a tak je třeba zvolit barvu s rozumem.

Malování dětského pokoje je obzvlášť důležité

Pokud jsme se rozhodli pro malování dětského pokoje, můžeme to učinit ihned. Dětský pokoj je nejnavštěvovanější místností malých dětí, kde mají své království a kde se cítí spokojeně, dobře a jsou v klidu. Malováním pokoje jim tak usnadníme život mezi dospělými,kdy budou mít pocit, že se sami podílejí na jeho vzniku a to za předpokladu samozřejmě, že jim umožníme vybrat si barvu sami.

Malířství Praha levně

Malování bytů a kanceláří v Praze

Žlutá

Tato zářivá, energická, veselá, slunná a jasná barva je považována za optimální pro dítě jako novorozence nebo dospělé dítě. Přesto bychom měli použít žlutou barvu opatrně, příliš intenzivní žlutá nebo jasně žlutá může dítě rozrušit. Ovšem naopak odstíny žluté však přispívají k soustředění a správnému emočnímu vývoji dítěte a také zlepšuje paměť.

Zelená

Je to uklidňující, osvěžující a vyvíjející se barva. Podporuje klidné myšlení a soustředění. Zelená je nejpřirozenější barva, má dobrý vliv na naši psychiku. Zelená se dobře hodí do interiéru dětského pokoje a můžeme využít i dvou nebo tří odstínů této barvy.

Modrá

Modrá intenzivní barva zvyšuje produktivitu, patří do studených odstínů, ale je vhodná i do dětského pokoje nebo ložnice. Její odstíny dávají místnosti nádech svěžesti a lze ji kombinovat například s bílou, která je neutrální.

Bílá barva

Je to barva čistoty a možná bychom mohli zařadit do andělské galerie, přispívá k prosvětlení každé místnosti a lze ji kombinovat s jakoukoliv jinou barvou.

Profesionální malíři

Můžeme se do malování bytu pustit svépomocí, ale měli bychom mít alespoň nějaké zkušenosti. Malovat pokoj neznamená jen vymalovat, je třeba veškeré stěny na malování připravit, aby výsledek byl co možná nejlepší. Máme také možnost si na takovou práci pozvat profesionální malíře, kteří mají zkušenosti a disponují vhodným náčiním. mají dnes k dispozici různě veliké válečky, štětce a na výběr máme i z mnoha vhodných barev pro interiér. Jejich předností je především profesionalita, rychlá a kvalitně odvedená práce, takže vybírejme pečlivě a například podle referencí.

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!