Úklid po malování

Chcete vymalovat byt nebo kancelář a hledáte odborníky nejen pro samotné malování, ale i na závěrečný úklid? Potřebujete také zajistit kompletní čištění koberců a čalounění nábytku?

Určitě nám dáte za pravdu, že každá rekonstrukce nebo malování s sebou přináší spoustu nepořádku. Naš firma Vám zajistí nejen dokonalou a kvalitní práci v podobě vymalovaného bytu, ale zajistí rovněž komplexní úklid po malování. Při práci postupujeme s maximální šetrností tak, aby nedošlo k poškození nábytku nebo jiného vybavení bytu.

Spolehlivá ochrana nábytku a vybavení

Máte starožitný nábytek a potřebujete vymalovat? Není třeba se obávat, že by došlo k poškození. Naši zaměstnanci nábytek šetrně vystěhují z místnosti nebo jej opatří ochrannou fólií tak, aby nedošlo k jeho zničení či potřísnění barvou.

Co lze od těchto služeb očekávat

  • Spolehlivost a profesionalitu
  • Zakrytování nábytku, podlahy nebo jiného vybavení v bytě
  • Přestěhování nábytku do jiné místnosti a náledně jeho umístění nazpět
  • Komplexní úklid po malování, včetně vyčištění podlah, zárubní, dveří, oken, parapetů, ozdobných lišt, vypínačů, topných těles, obkladů, lustrů a dalších doplňků
  • Po domluvě je také možné zajistit čištění koberců a čalounění

 

Neztrácejte čas úklízením po malířích. Naši zaměstnanci ví, co je potřeba a byt vám i po malování dokonale uklidí.

Potřebujete vyčistit čalouněný nábytek nebo dokonce koberec? Žádný problém! I takové služby, jako je hloubkové čištění koberců můžete mít zajištěno třeba ihned. Proto neváhejte a zavolejte nám ještě dnes!

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!